Dlaczego my?

Witamy Was w naszym ulubionym miejscu 🙂

Agencja Ślubna DecorAmor jest najdłużej działającą agencją wedding plannerską w województwie zachodniopomorskim. Jesteśmy z Wami od 11 lat. Możemy się pochwalić wieloma sukcesami oraz sporym doświadczeniem. Na swoim koncie mamy kompleksowo zorganizowanych ponad 200 wesel i obsłużyliśmy już ponad 400 zadowolonych Klientów.  Cieszymy się nieposzlakowaną opinią wśród naszych byłych Klientów oraz zaskarbiliśmy sobie sympatię i zaufanie współpracowników, co jest również naszym sukcesem.

 

Założycielką naszej agencji jest Małgosia Pieczyńska – Wedding Planner, właścicielka Agencji Ślubnej DecorAmor, która ma za sobą ogromne doświadczenie i szeroką wiedzę w branży ślubnej oraz biznesowej. Założycielka i pomysłodawczyni Agencji Ślubnej DecorAmor, której marka jest rozpoznawalna w całej Polsce. Pomysłodawczyni i autorka najlepszego programu szkoleniowego dla Wedding Plannerów i Event Managerów w Polsce. Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Wedding Plannerów. Autorka wielu znakomitych publikacji o tematyce ślubnej, opartych wyłącznie na własnym doświadczeniu. Specjalista od kreatywnego myślenia, ekonomista z wykształcenia, „psycholog” naszej firmy. Zwolennik i praktyk rozwoju osobistego. Rewelacyjny mówca oraz motywator – to już opinia naszych kursantów ? Kobieta niezależna!

Agencja Ślubna DecorAmor pomoże Wam zaplanować i zrealizować wszystkie marzenia czy wyobrażenia jakie macie w kwestii Waszego niepowtarzalnego Dnia Ślubu. Wasze oczekiwania są naszym priorytetem. Oferujemy Wam kompleksową i profesjonalną organizację Waszego Ślubu. Będziemy czuwać za Was nad przebiegiem całości przedsięwzięcia. Sprawimy, że poczujecie się wyjątkowo, nie tylko w Dniu Ślubu, ale również w trakcie przygotowań. Nigdy nie pozwalamy sobie na błędy czy niedopatrzenia, ponieważ wiemy doskonale, że Ślubu nie da się powtórzyć!!


DZIĘKI NASZEJ POMOCY ZYSKACIE:

wykwalifikowanych i rzetelnych konsultantów ślubnych
indywidualne podejście do Klienta
wiedzę oraz kreatywność w dobrym stylu
sprawdzonych i pewnych podwykonawców
świetną jakość za dobrą cenę
poczucie bezpieczeństwa i spokój wewnętrzny
oszczędność Waszego cennego czasu
gwarancję udanej uroczystości, radość i pewność, że ten dzień będzie najcudowniejszym przeżyciem w Waszym życiu!

Małgosia Pieczyńska
Wedding Planner, właściciel Agencji, Prezes Zarządu pswp.pl