Letnia inspiracja ślubna na jesienną pluchę :)

W związku z tym, iż sezon jesienny już w toku pomyślałam, że może podrzucę Wam jakąś inspirację weddingowo – jesienną. Zatem zaczęłam z zaangażowaniem zatapiać się w poszukiwaniu jakichś ciekawych pomysłów na jesienną nudę i jesienne przyjęcia. I tak jakoś dziwnym trafem zostałam przez moje oczy zepchnięta na inne tory. A że jesień nie jest niestety moją ulubioną porą roku, szybko zainteresowałam się zupełnie czymś innym.

Chciałabym przedstawić Wam ciekawą inspirację. Nie jest ona niestety ani trochę jesienna, ale taka jak lubię najbardziej, czyli prosta, jasna, elegancka oraz w swojej prostocie ciekawa. Głównie chodzi mi o kwiaty. O dekorację ceremonii oraz dekorację na przyjęciu, czy oprawę florystyczną. Moja ukochana biel… zawsze się sprawdza. Jeśli nie macie pomysłu na piękną dekorację przyjęcia i nie wiecie, co wybrać, aby Wasze przyjęcie było ślicznie ukwiecone to wybierzcie dekorację z białych kwiatów. Taka dekoracja zawsze wszędzie się sprawdzi, więc nie ma to znaczenia czy ceremonia odbywa się w starym kościółku, czy w plenerze oraz czy miejsce na przyjęcie to Pałac, czy może sala w hotelu. Również kolory w pomieszczeniu nie mają w tym wypadku większego znaczenia. Poza tym biel pasuje do wszelkiego rodzaju form sukni ślubnych oraz do każdego koloru włosów. W tej inspiracji jest nieco delikatnego różu, jest on widoczny w kompozycjach kwiatowych oraz w bukietach, lecz wizualnie zupełnie nie przeszkadza. Lubię również element bieli w postaci białych boxów, na których umieszczone są kompozycje kwiatowe na wysokich wazonach typu pilzner, które są nadal szalenie modne. Również dość często używamy tych szkieł w swoich dekoracjach. Boxy mają oczywiście prostą formę, lecz dodają elegancji każdej dekoracji. I nie byłabym sobą gdybym nie przypomniała, że również my mamy takie białe boxy i można z nich skorzystać zamawiając u nas np. dekorację ceremonii.

Natomiast stylizacja Młodych jest prosta i równie piękna jak dekoracja. Świeżo wyglądający szaro – srebrny Młody i biała Panna Młoda to bezpieczne oraz nadal modne połączenie. Jedyny element, który bym zmieniła w całości tej inspiracji to druhny. Właściwie nie mam nic do tych przepięknych druhen 🙂 chodzi mi o kolor ich sukienek. Nie jest to mój ulubiony kolor, lecz w tym zestawieniu wypadł całkiem „przyzwoicie”, jeśli tak to mogę ująć. Drużbowie i ich szare barwy są jak najbardziej świetne i nawet krawaty jestem w stanie zaakceptować! Muszę przyznać, że Panowie wyglądają jak dla mnie super! Całość inspiracji jest godna uwagi. Zatem moje drogie Panny Młode, jeśli nie macie pomysłu na dekorację ceremonii czy przyjęcia i boicie się porażki czy eksperymentu z kolorami, polecam biel.

I tak od jesiennych inspiracji trafiliśmy z powrotem do letnich klimatów 🙂

Małgorzata Pieczyńska
Konsultant Ślubny, Florysta, właściciel Agencji

Wszelkie prawa zastrzeżone © Agencja Ślubna DecorAmor
Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie, cytowanie, przedruk całości lub fragmentów tekstu na blogach
i stronach www zabronione, bez pisemnej zgody udzielonej przez firmę Agencja Ślubna DecorAmor.

 Tekst w całości należy do Małgorzaty Pieczyńskiej, właściciel Agencji Ślubnej DecorAmor.

DecorAmor - inspiracje ślubne 01

DecorAmor - inspiracje ślubne 02

DecorAmor - inspiracje ślubne 03

DecorAmor - inspiracje ślubne 04

DecorAmor - inspiracje ślubne 05

DecorAmor - inspiracje ślubne 06

DecorAmor - inspiracje ślubne 07

DecorAmor - inspiracje ślubne 08

DecorAmor - inspiracje ślubne 09

DecorAmor - inspiracje ślubne 10

DecorAmor - inspiracje ślubne 11

DecorAmor - inspiracje ślubne 12

DecorAmor - inspiracje ślubne 13

DecorAmor - inspiracje ślubne 14

DecorAmor - inspiracje ślubne 15

DecorAmor - inspiracje ślubne 16

DecorAmor - inspiracje ślubne 17

fot. bridalbar.com

Share Your Thoughts

*