Najmodniejsze kolory jesieni!!!

W tym sezonie weddingowo – jesiennym powinniście postawić na najmodniejsze kolory tej jesieni. Skoro są to kolory jesieni to oczywiście podstawową barwą, jaka kojarzy się z jesienią właśnie, jest pomarańcz. Nasz numer jeden tej liście. Mnie pomarańczowa barwa od razu kojarzy się z dynią. A dynia z kolei zapowiada rozpoczęcie sezonu jesiennego, więc wszystko się zgadza 🙂 Zatem idąc tym tropem można zainspirować się i wykorzystać tę barwę w swojej stylizacji, lub jeśli wydaje Wam się ona zbyt odważna, krzykliwa można użyć tej barwy i jej odcieni, jako koloru przewodniego tylko w dekoracji przyjęcia czy ceremonii, niekoniecznie w stylizacji ślubnej.

01 DecorAmor - inspiracje ślubne kolory jesieni

02 DecorAmor - inspiracje ślubne kolory jesieni

Drugą najmodniejszą barwą, jaką proponuję dla Waszych stylizacji jest fuksja. Kolor fuksji z tego, co zauważyłam bywa lubiany przez Panny Młode, choć jest mocnym i kontrastowym kolorem. Barwa ta świetnie sprawdza się w roli koloru przewodniego. Bukiet, suknie dla druhen, buty, pas do sukni… Polecam połączenie tej barwy z bielą.  Jeśli obawiacie się, że fuksja jest zbyt dominująca możecie włożyć tylko buty w tym kolorze i wybrać kilka kwiatów do swojego bukietu właśnie w kolorze fuksji i to w zupełności wystarczy. Poza tym, jeżeli Młody będzie miał czarny garnitur to fuksja pięknie się komponuje z czernią i bielą koszuli.

03 DecorAmor - inspiracje ślubne kolory jesieni

04 DecorAmor - inspiracje ślubne kolory jesieni

Numerem trzy na jesiennej liście najmodniejszych kolorów jest fiolet. Mam na myśli raczej ciemny odcień, nie jest on w Polsce ulubionym kolorem Panien Młodych, ponieważ jest dość trudny. Uwaga! Fioletu nie może być za dużo! Jeśli zależy Wam na tym, aby było elegancko to tutaj również polecam połączenie z bielą. Taki ciemny fiolet, o którym mowa jest piękny i ekskluzywny. Nie bójcie się tego koloru, ponieważ „dawkowany” w odpowiednich proporcjach w połączeniu z bielą i wszelkiego rodzaju kryształami nada Waszej stylizacji nowoczesnej elegancji.

05 DecorAmor - inspiracje ślubne kolory jesieni

06 DecorAmor - inspiracje ślubne kolory jesieni

Ostatnim zarazem czwartym najmodniejszym kolorem tego sezonu jest bordo. Bordowy był kilka lat temu szalenie modnym kolorem stylizacji ślubnych. Teraz widzę po swoich Pannach Młodych, że wybierają bardziej stonowane barwy, spokojne i neutralne, tak zwane bezpieczne, co jest zawsze dobrym rozwiązaniem. Kolor bordowy jest oczywiście jak wszystkie nasze kolory tego sezonu kolorem „wymagającym” Również ten kolor polecam, jako skromną część stylizacji, abyście nie czuli się zdominowani tą barwą. Bordowy jest równie elegancki jak biel i jeśli jest umiejętnie połączony ze złamaną bielą, srebrem, bądź złotem, może świetnie zagrać i stworzyć nam atmosferę buduarowo – pałacową, lecz oczywiście ta stylizacja powinna być dostosowana do miejsca, w którym odbędzie się przyjęcie weselne.

07 DecorAmor - inspiracje ślubne kolory jesieni

08 DecorAmor - inspiracje ślubne kolory jesieni

Zatem podsumowując nasze 4 najmodniejsze kolory tej jesieni pamiętajcie, że wszystkie te barwy są mocne i kontrastowe, zatem komponujecie, dobierajcie, przebierajcie, lecz niech umiar będzie Waszym doradcą 🙂

Małgorzata Pieczyńska
Konsultant Ślubny, Florysta, właściciel Agencji

Wszelkie prawa zastrzeżone © Agencja Ślubna DecorAmor
Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie, cytowanie, przedruk całości lub fragmentów tekstu na blogach
i stronach www zabronione, bez pisemnej zgody udzielonej przez firmę Agencja Ślubna DecorAmor.

 Tekst w całości należy do Małgorzaty Pieczyńskiej, właściciel Agencji Ślubnej DecorAmor.

fot. tulleandchantilly.com

Share Your Thoughts

*