Nasz nowy Wedding Planner – Małgosia Knopik Skibińska!

Kochani!

Jest nam niezmiernie miło przedstawić Wam nowego Członka naszego DecorAmor’owego zespołu. Wedding Planner – Małgosia Knopik – Skibińska.

Małgosia ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi i z wykształcenia jest Artystą Plastykiem. Z najmniejszymi szczegółami zadba o to, aby Wasze wesela były niesamowite, kolorowe oraz przepiękne i oczywiście dopięte na ostatni guzik. Małgosia jest współzałożycielką Stowarzyszenia Inżynierska 3, projektantką, organizatorką wydarzeń i animatorką kultury, co pozwala jej spojrzeć na projekt wesela z zupełnie innej strony. Jej wszechstronne umiejętności oraz kreatywność pomogą stworzyć wspólnie z Wami Wasz wymarzony, magiczny i jedyny w swoim rodzaju dzień ślubu.
Małgosia w naszym teamie odpowiadać będzie za projekty weselne realizowane w Warszawie i na terenie województwa mazowieckiego, ale rownież w innych województwach.

Bezpośredni kontakt do Małgosi to:
email: warszawa@decoramor.pl
tel: +48 509 470 684‬

Małgosiu, jeszcze raz witamy Cię i cieszymy się, że jesteś z nami w naszym zespole. Życzymy Ci wielu ciekawych projektów oraz wielu sukcesów! ?

Share Your Thoughts

*