Referencjami od naszych Klientów chwalimy się zawsze :)

Robert Pieczyński - Wedding Photography

Sezon ślubny w toku, czasu wciąż mało i mało. Panny Młode już czują, że ten magiczny czas się zbliża. Panowie też to czują, lecz tylko troszkę mniej to okazują 🙂 Wiem też, że nasza Para Milena i Łukasz już nie mogą się doczekać fotorelacji ze swojego magicznego dnia, więc powiem tak : już wkrótce przedstawimy pełną fotorelację z pięknego dnia Mileny i Łukasza. Agencja nasza zajmowała się pełną oprawą florystyczną ich przyjęcia, a fotoreportaż ślubny oraz sesję plenerową wykonał dla nich nasz agencyjny fotograf Robert Pieczyński www.robertpieczynski.com
Oczywiście otrzymaliśmy do Mileny i Łukasza piękne referencje, za które serdecznie im dziękujemy! Bardzo miło nam się z Wami współpracowało, cieszymy się, że nam zaufaliście i wybraliście naszą firmę.

Praca dla Was była dla nas przyjemnością 🙂 dziękujemy i ciepło pozdrawiamy 🙂

Team DecorAmor

Poniżej wspomniane referencje od Mileny i Łukasza 🙂

„100% satysfakcji, 100% perfekcji, 100% zaangażowania, 100% zadowolenia! DecorAmor to agencja ślubna, która naprawdę jest godna polecenia ! Dekoracje jakie przygotowała dla nas Małgosia zrobiły na nas i na naszych gościach niesamowite wrażenie! Zdjęcia nie oddają tego jak piękne są bukiety! Dekoracja auta, bukiety na sali były wspaniałe. Moja wiązanka ślubna aż zapierała dech w piersi, była po prostu idealna, wymarzona! Małgosia jest ciepłą, serdeczną, wspaniałą osobą wspierała nas w dniu ślubu za co bardzo jej dziękujemy! Z czystym sumieniem możemy polecić DecorAmor ,po prostu są najlepsi !!!

Milena & Łukasz Winiarscy”

 

Share Your Thoughts

*