Ślubna stylizacja Beyoncé

Zazwyczaj nie umieszczam na naszym fanpejdżu linków, czy zdjęć ze ślubów gwiazd, celebrytów, ale dziś zamierzam troszkę złamać tę konwencję. Zatem umieszczam klip Beyoncé, ponieważ jej stylizacja ślubna w tym klipie jest warta uwagi i nie ukrywam iż bardzo mi się podoba. Poza tym moje drogie Panny Młode warto poszukać jakichś inspiracji dla siebie. Zapytacie: ale klip Beyoncé??? A dlaczego by nie!!! Jej stylizacja to oczywiście grube dziesiątki tysięcy dolarów, stylista, fryzjer… Lecz ja mówię tylko o tym że można spróbować zrobić coś podobnego 🙂 Zwróćcie uwagę na jej piękną fryzurę, klasyczny kok z wpiętą ozdobną spinką, welon cięty, delikatny i zwiewny. Oczywiście najważniejszy element to przecudna suknia od Very Wang, której projekty są po prostu bajeczne!! Poza tym Beyoncé ma śliczną bieliznę. Ten element stylizacji jest również warty uwagi.
Chcę jeszcze zwrócić uwagę naszych Panów Młodych, na tym klipie Młody ma smoking i wygląda rewelacyjnie. Polecam z własnego doświadczenia smoking. Wielu naszych Klientów zdecydowało się na smoking do ślubu i moim zdaniem to jest strzał w dziesiątkę, ponieważ wszyscy faceci w smokingu wyglądają po prostu świetnie!!!!!
Inspirujcie się Kochane Panny Młode i próbujcie na naszym polskim „podwórku” znaleźć coś podobnego, coś dla siebie, aby Wasze stylizacje ślubne były trochę bardziej ekstrawaganckie, nie bójcie się!!! Do dzieła dziewczyny!!!

 

Małgorzata Pieczyńska
Konsultant Ślubny, Florysta, właściciel Agencji

 

Więcej naszych inspiracji ślubnych znajdziecie tutaj…

Share Your Thoughts

*