Wedding TV nagrywa u nas.

Program Wedding TV stworzył magazyn poradnikowy poświęcony organizacji ślubów. W magazynie będą udzielane porady w kwestii organizacji ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego. Porad będą udzielały wykwalifikowane osoby takie jak agenci ślubni, konsultanci, floryści i inni.

Agencja Ślubna DecorAmor ze Stargardu Szczecińskiego zaistniała w magazynie jako ekspert . Jest to jedna z dwóch Agencji Ślubnych w województwie Zachodniopomorskim, której przypadł zaszczyt wypowiedzenia się na ekranie i zaprezentowania się jako ekspert w dziedzinie organizacji ślubów. Wypowiedzi udzielał właściciel firmy oraz również koordynator ślubny i florysta Małgorzata Pieczyńska oraz Robert Pieczyński – Dyrektor Marketingu w firmie DecorAmor również koordynator ślubny. Nagranie do programu realizowane było w biurze Agencji Ślubnej DecorAmor w Stargardzie Szczecińskim przy ul. Dworcowej 9.

Dla stargardzkiej Agencji Ślubnej to duży sukces ponieważ jest to stosunkowo młoda firma, która dynamicznie rozwija się między innymi poprzez uczestnictwo w wielu prestiżowych wydarzeniach branży ślubnej.

Share Your Thoughts

*