Zaczęliśmy planowanie sezonu 2011

Sezon 2010 jeszcze w toku, a my już kreujemy sezon 2011. Wszystkie pary, które chcą skorzystać z naszych usług w sezonie 2011 zapraszamy serdecznie na spotkanie do naszego biura. Ze względu na to, iż czas nas goni, przypominamy, że aby skorzystać z naszych usług oraz usług najlepszych podwykonawców na rynku, trzeba naprawdę się spieszyć.

Tradycyjnie, jak co roku, w kolejnym sezonie 2011 jesteśmy cyklicznie „udoskonalani” 🙂

  • po pierwsze „primo” 🙂 , po podróży do kraju kwitnącego kwiatem, w sensie naszej stolicy kwiatów – Holandii, w którym czerpaliśmy inspiracje z witryn cudnie zaprojektowanych kwiaciarni gdzie florystyka jest na niezmiernie nowoczesnym i wysokim poziomie, mieliśmy okazję skorzystać z konsultacji z dwoma wspaniałymi holenderskimi mistrzami florystyki oraz zagościć przypadkowo lub też nie przypadkowo 🙂 na tak zwanej „domówce” u jednego z nich. Tam też mieliśmy okazję poznać kilka osób z branży florystyczno- ślubnej. Na spotkaniu tym, a właściwie na tej imprezce poznaliśmy również osobę, która zaprowadziła nas w ciekawe miejsca, gdzie można się zaopatrzyć w piękne szkła, co oczywiście poczyniliśmy z miłą chęcią 🙂 Tak więc na sezon 2011 dysponujemy nowymi bajecznie pięknymi szkłami.

  • po drugie „primo” 🙂 , komputery… komputery… komputery. W tym sezonie, z punktu widzenia biznesowego poczyniliśmy ogromny krok do przodu. W zeszłym tygodniu udało nam się zakończyć wdrożenie w naszej firmie aplikacji CRM. Wszystkie dane zostały już w pełni przeniesione do systemu. Teraz zdecydowanie łatwiej i skuteczniej jest nam zarządzać pracą nad szansami sprzedaży które pojawiają się na rynku, zdecydowanie łatwiej jest nam analizować i planować budżet oraz przychody i koszty prowadzonej przez nas działalności. No i oczywiście dzięki CRM wszystkie realizowane przez nas projekty i zadania są pod pełna kontrolą. Każde zlecenie realizowane dla naszych Klientów jest w pełni zaewidencjonowane. Mamy pełną kontrolę oraz wgląd w realizowane przez nas jak i przez podwykonawców zadania. Nie wspominając o tym, że za pomocą jednego kliknięcia możemy wygenerować sobie niezbędne raporty :). Dzięki CRM na pewno nic nie umknie naszej uwadze i Wasza uroczystość będzie dopięta na ostatni guzik!

  • po trzecie „primo” 🙂 dokonaliśmy kosmetycznych zmian, a właściwie liftingu całej naszej strony www. Powiększyliśmy działy, tak aby nie były takie wąskie i ciasne, co sprawiało że były mniej czytelne. Teraz są poszerzone. Powiększyliśmy również zawarte w nich zdjęcia. Tak również stanie się niebawem z całym działem GALERIA. Będzie bardziej przejrzysty, tak jak obecnie pozostałe działy. Na naszej stronie WWW dodaliśmy również komponent „Google Przetłumacz”. Jeśli Wasz wybranek lub wybranka jest obcokrajowcem i nie do końca zna język polski a chciałby samemu poczytać o działalności naszej firmy, bez pomocy partnera, teraz jest to możliwe. Właśnie za pomocą aplikacji „Google Przetłumacz” i za pomocą jednego kliknięcia można „magicznie” zmienić tekst polski w tekst np. Francuzki, Angielski i wiele innych. Wiemy, iż aplikacja ta nie jest zbyt precyzyjnym tłumaczem, ale mimo to zapraszamy naszych obcojęzycznych Klientów do skorzystania z „Google Przetłumacz” 🙂

DecorAmor - Zaczęliśmy planowanie sezonu 2011

Share Your Thoughts

*