Publikacja – Fryzury Ślubne – twardy orzech do zgryzienia :)

Fryzura ślubna to dla wielu Panien Młodych jeden z najważniejszych elementów stylizacji ślubnej. Oczywiście każda Panna Młoda chce wyglądać w tym dniu wyjątkowo, ślicznie, elegancko, romantycznie oraz chce się czuć dobrze. Bardzo ważne jest również to, aby taka fryzura utrzymała się przez całe wesele oraz aby była dopasowana do urody oraz całości stylizacji ślubnej Panny Młodej. Wiele kobiet posiłkuje się w wyborze swojej wymarzonej fryzury ślubnej zdjęciami znalezionymi i internecie. To oczywiście nie jest zły pomysł, ale warto pamiętać, że to jest pierwszy krok do wymarzonej fryzury ślubnej. Kolejnym krokiem, właściwie najważniejszym jest skonsultowanie wybranej fryzury lub fryzur z profesjonalnym fryzjerem. Dobry stylista fryzur doskonale będzie widział, która z wybranych fryzur będzie pasowała przede wszystkim do Twojej urody. Jest to bardzo ważne, aby poradzić się specjalisty, ponieważ zdarzyły mi się takie dziewczyny, które były moimi Klientkami. Widywałam się z nimi wielokrotnie przed ślubem, były śliczne, miały piękne włosy, tylko w dniu ślubu jakoś nie mogłam uwierzyć, że to te same dziewczyny!! Źle dobrana fryzura również makijaż może popsuć wszystko. Przecież żadna z Was nie chce wyglądać starzej niż jest w rzeczywistości – szczególnie w tym dniu. A źle dobrana fryzura może odnieść taki właśnie skutek.

Kiedyś przydarzyła się taka sytuacja jednej z moich Panien Młodych. Radziłam jej, aby podeszła do tego tematu na spokojnie, skonsultowała i zdecydowała się na stylistkę fryzur, z którą ja pracuję. Mówię – spotkasz się z nią porozmawiacie, powiesz jej, czego chcesz, pokarzesz jej, co Ci się podoba i ona swoim eksperckim okiem spojrzy i razem zadecydujecie, co będzie dla Ciebie najlepsze oraz w jakiej fryzurze będziesz czuła się dobrze. Następnie wykona Tobie fryzurę próbną, która zostanie dokładnie omówiona krok po kroku i jeśli coś będzie nie tak zaproponuje jak inaczej można to rozwiązać. Nie będzie Cię naciskać, ani nie będzie Tobie wciskać że najlepsza jest taka fryzura, jaką wybrała sobie dla Ciebie fryzjerka, bo tylko taką potrafi zrobić. Lecz moja rada poszła w niepamięć. Klientka zdecydowała, że w tej kwestii poradzi sobie sama. Poszła za radą mamy. A ponieważ jej mamy znajoma koleżanka ma salon fryzjerski, zatem postanowiła, że skorzysta z jej usługi i w dodatku dostanie rabat. Co przesądziło o jej decyzji. Owa Panna Młoda została postawiona przed faktem dokonanym, a właściwie sama się przed nim postawiła 🙂 Ponieważ nie zdecydowała się na fryzurę próbną i wydawało jej się, że właśnie ta fryzura będzie idealna dla niej, zdecydowała się na nią, nie widząc się w niej. Lecz niestety po uczesaniu przez fryzjerkę, którą wybrała sobie moja Klientka okazało się, że nie czuje się dobrze w tej fryzurze. A wydawało się jej, że skoro ma urodę podobną do kobiety ze zdjęcia – Jennifer Lopez to będzie w niej wyglądała jak Jennifer Lopez. Ale niestety przy wyborze fryzury również liczy się kształt głowy oraz twarzy. Kiedy fryzjerka wykonała swoją pracę, okazało się, że czasu nie ma zbyt wiele, ponieważ w dniu ślubu czas jest na wagę złota. Więc chwili obecnej pozostało albo rozpuszczenie oraz umycie włosów i naturalna codzienna stylizacja włosów, czyli mam fryzurę, jak co dzień. Albo pozostawienie konstrukcji, którą owa fryzjerka wykonała przyznam dość nieudolnie. Wyglądała raczej jak polepiona konstrukcja wykonana przez niedowidzącą kobietę – wiem jestem krytyczna, ale to nie była tylko moja opinia i w żaden sposób rzeczona konstrukcja nie przypominała pięknie upiętego koka, jaki miała wspomniana Jennifer Lopez. Niestety w oczach Młodej pojawiły się łzy jak grochy, włączył się lament i tragiczne pochlipywanie, co teraz?? W tak krótkim czasie, jaki nam pozostał najrozsądniejsze wydawało mi się rozpuszczenie tej burzy włosów, umycie i wyprostowanie ich i doprowadzenie do naturalnego, schludnego wyglądu i tak też się stało. Więc jeśli nie chcecie znaleźć się w takiej trudnej sytuacji Drogie Panie oraz marzycie, aby fryzura na Waszej głowie była modna i elegancka oraz aby była wykonana profesjonalnie i z klasą przez dobrego stylistę fryzur zapraszam do biura naszej Agencji. Gdzie nasz konsultant ślubny wysłucha oraz skontaktuje Cię z naszym stylistą fryzur, który doskonale wie, co się dzisiaj nosi na głowie 🙂

Po tej długiej i wyczerpującej treści zainteresowane kobietki zapraszam do galerii, gdzie można „poinspirować” się trendami fryzur ślubnych w sezonie 2012.

 

Małgorzata Pieczyńska
Konsultant Ślubny, Florysta, właściciel Agencji Ślubnej DecorAmor

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © Agencja Ślubna DecorAmor
Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie, cytowanie, przedruk całości lub fragmentów tekstu na blogach
i stronach www zabronione, bez pisemnej zgody udzielonej przez firmę Agencja Ślubna DecorAmor.

Tekst w całości należy do Małgorzaty Pieczyńskiej, właściciel Agencji Ślubnej DecorAmor.

Publikacja-11-01 DecorAmor - Fryzury Ślubne – twardy orzech do zgryzienia

Publikacja-11-02 DecorAmor - Fryzury Ślubne – twardy orzech do zgryzienia

Publikacja-11-03 DecorAmor - Fryzury Ślubne – twardy orzech do zgryzienia

Publikacja-11-04 DecorAmor - Fryzury Ślubne – twardy orzech do zgryzienia

Publikacja-11-05 DecorAmor - Fryzury Ślubne – twardy orzech do zgryzienia

Publikacja-11-06 DecorAmor - Fryzury Ślubne – twardy orzech do zgryzienia

Publikacja-11-07 DecorAmor - Fryzury Ślubne – twardy orzech do zgryzienia

Publikacja-11-08 DecorAmor - Fryzury Ślubne – twardy orzech do zgryzienia

Publikacja-11-09 DecorAmor - Fryzury Ślubne – twardy orzech do zgryzienia

Publikacja-11-10 DecorAmor - Fryzury Ślubne – twardy orzech do zgryzienia

Publikacja-11-11 DecorAmor - Fryzury Ślubne – twardy orzech do zgryzienia

Publikacja-11-12 DecorAmor - Fryzury Ślubne – twardy orzech do zgryzienia

Publikacja-11-13 DecorAmor - Fryzury Ślubne – twardy orzech do zgryzienia

Publikacja-11-14 DecorAmor - Fryzury Ślubne – twardy orzech do zgryzienia

Publikacja-11-15 DecorAmor - Fryzury Ślubne – twardy orzech do zgryzienia

Publikacja-11-16 DecorAmor - Fryzury Ślubne – twardy orzech do zgryzienia

Publikacja-11-17 DecorAmor - Fryzury Ślubne – twardy orzech do zgryzienia

Publikacja-11-18 DecorAmor - Fryzury Ślubne – twardy orzech do zgryzienia

Publikacja-11-19 DecorAmor - Fryzury Ślubne – twardy orzech do zgryzienia

Publikacja-11-20 DecorAmor - Fryzury Ślubne – twardy orzech do zgryzienia

Publikacja-11-21 DecorAmor - Fryzury Ślubne – twardy orzech do zgryzienia

Publikacja-11-22 DecorAmor - Fryzury Ślubne – twardy orzech do zgryzienia

Publikacja-11-23 DecorAmor - Fryzury Ślubne – twardy orzech do zgryzienia

Publikacja-11-24 DecorAmor - Fryzury Ślubne – twardy orzech do zgryzienia

Publikacja-11-25 DecorAmor - Fryzury Ślubne – twardy orzech do zgryzienia

Publikacja-11-26 DecorAmor - Fryzury Ślubne – twardy orzech do zgryzienia

Publikacja-11-27 DecorAmor - Fryzury Ślubne – twardy orzech do zgryzienia

fot. onewed.com

Share Your Thoughts

*